1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak odbytnicy w stadium rozsiewu do otrzewnej - kto ma rację
Ola Olka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8311

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-24, 13:53   Temat: Rak odbytnicy w stadium rozsiewu do otrzewnej - kto ma rację
niebieskooki bardzo mi przykro, przyjmij wyrazy współczucia. Mama napewno odeszła w spokoju i już nie cierpi. ::rose::
Pozdrawiam serdecznie

Można zrobić badanie genetyczne w dobrym laboratorium obejmujące szereg mutacji, których obecność wiąże się z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka jelita grubego niezwiązanego z polipowatością. Niestety są to o ile wiem badania nierefundowane.
  Temat: Rak odbytnicy w stadium rozsiewu do otrzewnej - kto ma rację
Ola Olka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8311

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-05, 19:26   Temat: Rak odbytnicy w stadium rozsiewu do otrzewnej - kto ma rację
niebieskooki bardzo mi przykro. Sytuacja nie jest łatwa i bardzo obciążająca psychicznie.
niebieskooki napisał/a:
Na ile mama jest świadoma postępu choroby i dokąd może ona zmierzać, a na ile mówiąc że jak podzdrowieje zrobi to i tamto chce nas uspokoić.
Myślę że nie musisz tego rozważać. Może mama sama siebie chce uspokoić wewnętrznie planując co zrobi potem. Ja bym nie sprowadzała jej brutalnie na ziemię tym bardziej że przecież wie że choruje, że źle się czuje, że nie jest dobrze.
niebieskooki napisał/a:
Dzisiaj po zjedzonym posiłku mama oparła się na moim ramieniu i wyszeptała "Obym tylko wyzdrowiała", a moje serce zaczęło krwawić i ledwo byłem w stanie powstrzymać łzy...
To bardzo ciężko tu coś poradzić. Tym bardziej że trudno znaleźć właściwe słowa. Myślę że gest, przytulenie da więcej.
Jej i tobie. Uciski.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wiele siły.
  Temat: Rak odbytnicy w stadium rozsiewu do otrzewnej - kto ma rację
Ola Olka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8311

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-04, 12:40   Temat: Rak odbytnicy w stadium rozsiewu do otrzewnej - kto ma rację
niebieskooki napisał/a:
A może to tylko pseudo nadzieje, i lepiej starać się wykorzystać te być może ostanie chwile
W przypadku choroby bliskich bijemy się oczywiście z różnymi myślami, zastanawiamy nad tym co lepsze i co można jeszce zrobić. W waszym wypadku popieram to co napisała marzena66. Zaawansowanie choroby u mamy było od początku wysokie i tym samym złe rokowania.
Tym samym faktycznie nie warto robić sobie fałszywych nadziei, tylko myśleć o czasie który wam pozostał (a może go być niewiele) i jak tylko to możliwe oszczędzić mamie cierpień. To teraz najważniejsze. Poza tym obecność, ciepło, bliskość.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wiele siły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group